loader image

Deluxe Room

Одлично за семејства

УдобностиУдобности
 • 24-часовна достапна рецепција
 • Безжичен интернет
 • Бесплатно паркирање
 • Директно бирање телефон
 • Климатизација
 • Мини бар
 • Соби за непушачи
 • ТВ
 • Услуга во соба
 • Фен за коса
 • Централен систем за ладење и греење

УслугиУслуги
 • Дополнителен гостин (повеќе од 2 гости по соба) (600 ден / Per Day / Per Guest )
 • Сеф (Бесплатно )


Други соби

Може да биде интерес и за вас

Single Room

Одличен избор за службено патување. Секоја соба е опремена со: ТВ, безжичен интернет,...
Од
1900 ден.

Superior Room

Одличен избор за релаксирачки одмор за семејства со деца или група пријатели. Секоја...
Од
3900 ден.

Senior Suite

Одличен избор за релаксирачки одмор за семејства со деца или група пријатели. Секоја...
Од
6100 ден.
ETERNO | Hotel & Restaurant