loader image

Single Room

Одлично за службено патување

УдобностиУдобности
 • 24-часовна достапна рецепција
 • Безжичен интернет
 • Бесплатно паркирање
 • Директно бирање телефон
 • Климатизација
 • Мини бар
 • Соби за непушачи
 • ТВ
 • Услуга во соба
 • Фен за коса
 • Централен систем за ладење и греење

УслугиУслуги
 • Сеф (Бесплатно )


Други соби

Може да биде интерес и за вас

Superior Room

Одличен избор за релаксирачки одмор за семејства со деца или група пријатели. Секоја...
Од
3900 ден.

Deluxe Room

Одличен избор за релаксирачки одмор за семејства со деца или група пријатели. Секоја...
Од
4300 ден.

Senior Suite

Одличен избор за релаксирачки одмор за семејства со деца или група пријатели. Секоја...
Од
6100 ден.
ETERNO | Hotel & Restaurant